Sposoby dostawy
Dbamy o to, aby Twoja przesyłka dojechała do Ciebie sprawnie i jak najszybciej. Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich. Paczki wysyłamy w zależności od wybranej formy dostawy, czas oczekiwania na doręczenie przesyłki oraz koszt dostawy mogą wynieść:

Kurier InPost (1-2 dni robocze po nadaniu przesyłki)

Wysyłka po wpłacie na konto:

Gabaryt A – 15,99 zł

Gabaryt B – 17,99 zł

Gabaryt C – 20,99 zł

Gabaryt D – 29,99 zł

Wysyłka za pobraniem z ubezpieczeniem :

Gabaryt A – 20,84 zł

Gabaryt B – 22,34 zł

Gabaryt C – 25,84 zł

Gabaryt D – 34,34 zł

Paczkomaty InPost (1-2 dni robocze po nadaniu paczki, możesz odebrać paczkę o każdej porze dnia i nocy w wybranym paczkomacie)

Wysyłka po wpłacie na konto:

Gabaryt A – 14,69 zł

Gabaryt B – 15,69 zł

Gabaryt C – 17,39 zł

Czas realizacji zamówień
Termin dostawy produktu do Klienta wynosi do 10 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny (dłuższy) ostateczny termin dostawy.

UWAGA!

Nie odebranie przesyłki „za pobraniem”, nie zwalnia z dokonania zapłaty za produkty personalizowane, wykonane na zamówienie zlecającego, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Wysyłka zagraniczna
Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej. W tym celu należy ustalić indywidualne warunki i ceny przesyłek w dodatkowej wiadomości do Sprzedającego.

Darmowa dostawa dla zamówień na kwotę od 300 zł na terenie Polski!

Odbiór osobisty
Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia. W tym celu należy wybrać jako formę dostawy “Odbiór osobisty” i po wspólnym ustaleniu terminu dokonać odbioru w siedzibie firmy pod adresem: Jasło ul.Floriańska 121 38-200 Jasło