Świerk BK na pniu to drzewko świąteczne z kategorii choinek ekskluzywnych. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną czegoś więcej niż tradycyjna zielona choinka.

Rozłożyste i gęste gałązki z białymi końcami symbolizują pierwsze opady śniegu, a soczysta i naturalna zieleń drzewka pięknie współgra z elementami bieli.

Naturalnie wyglądające drzewko u progu nadchodzącej zimy, które zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Technika wykonania umożliwia dowolne modelowanie gałązek oraz utrzymanie cięższych ozdób choinkowych nie tracąc przy tym pierwotnego kształtu. Drzewko wspaniale komponuje się ze świątecznymi ozdobami, a specjalnie wyprofilowane gałązki w stożek dodają jej niezwykłej elegancji.

W komplecie znajduje się świeży naturalny pień, na którym opiera się cała konstrukcja. Jest doskonałą alternatywą klasycznego stojaka, który nadaje choince niespotykany klimat.

Osadzony w donicy pień jest zalany betonem oraz owinięty dekoracyjnym jutowym materiałem dla uzyskania jak najlepszego efektu.

 

Wymiary choinki:
A – wysokość choinki – 220 cm
B – Wysokość pnia – 85 cm
C – Szerokość choinki – 80 cm

Świerk BK na pniu występuje w wysokości: 220cm.

Każda z choinek zapakowana jest w karton wykonany ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze, co zapewnia bezpieczeństwo choinki w trakcie transportu.

Aktualnie ten produkt nie ma ocen

Bądź pierwszą osobą, która zostawi opinie dla “Świerk BK na Pniu 220 cm”