Świerk 3D  na pniu to najbardziej realistyczne drzewko sztuczne klasy Premium przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Choinka została wykonana z najwyższego gatunku gałązek PE oraz folii PCV osadzonych w wewnętrznych częściach głównych gałęzi.
Elastyczne i miłe w dotyku gałęzie są odporne na odkształcenia oraz zapewniają że jest to model choinki sztucznej o efektownej prezencji. Dzięki zastosowaniu gałązek PE oraz zwiększonej ilości koron, zapewnia sztucznej choince okazały wygląd zachowując jednocześnie jej leśną naturę.

Główną zaletą a jednocześnie wyróżniającą cechą jest nieregularny kształt oraz dwubarwne końcówki gałązek PE które przypominają żywą choinkę prosto z lasu, zarówno pod kątem kształtu jak również kolorystyki .

Osadzenie drzewka na naturalnym pniu jest doskonałą alternatywą klasycznego stojaka i pozwala na umieszczenie go nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Owinięta jutowym workiem doniczka zapewnia odpowiedni poziom stabilizacji drzewka.

Wymiary choinki:
A – wysokość choinki – 180 cm
B – Wysokość pnia – 85 cm
C – Szerokość choinki – 70 cm

Świerk 3D na Pniu występuje w wysokościach: 180cm, 220cm.
Każda z choinek zapakowana jest w karton wykonany ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze, co zapewnia bezpieczeństwo choinki w trakcie transportu.

Aktualnie ten produkt nie ma ocen

Bądź pierwszą osobą, która zostawi opinie dla “Świerk 3D na Pniu 180 cm”